Каталог

Страна-производитель
Высота матраса, см

Производители

На данный момент таких товаров нет.

Рассылка

Топер 

Тут 82 продуктов
На странице
Показывать 1 - 27 из 82 предметов
Показывать 1 - 27 из 82 предметов
Топер

Топпери – тонкі матраци чи наматрацники

Якщо Вам не подобається жорсткість вашого матраца, чи диван виявився не таким зручним, чи заважають комфортно спати стики або згодом диван чи матрац трохи деформувався? Не біда! Купуйте матрац для дивана (топпер) для вирішення цих проблем - це найпростіше і найдешевше, а значить і найкраще вирішення проблеми.

Натисніть тут, щоб прочитати весь текст!
Топпери (наматрацники) - це тонкі матраци, за допомогою яких зміна властивостей та підвищення комфорту поверхні для сну стає надзвичайно легкою справою. Різні топери (наматрацники) можуть робити вашу ліжко м'якшою, якщо зроблені з латексу, пінополіуретану, меморі (при необхідності легко згортається і забираються вбік) або жорсткою, якщо всередині кокос.

Топпер (тонкий матрац – наматрацник) буде ідеальним рішенням і в тому випадку, коли ви спите на розкладному дивані, що не забезпечує ідеально рівної поверхні. Вибравши товстий наматрацник - топпер, можна зробити значно комфортнішим для сну будь-який навіть незручний диван.

Чохол топпера зазвичай виготовляють з нековзним покриттям. Висота може змінюватися від 3 см до 8 см залежно від Ваших побажань, щоб створити додатковий комфорт спальному місцю.