Каталог

Размер
Спальное место
Тип кровати
Размер спального места, см

Производители

На данный момент таких товаров нет.

Рассылка

Матраци 

Тут 895 продуктов

Подкатегории

 • Беспружинні

  Матраци на основі безпружинного блоку Матраци, що не містять пружин і складаються з одного або декількох шарів, причому це можуть бути як штучні, так і натуральні матеріали - називаються безпружинні матраци. Вони можуть бути як дуже жорсткі, наприклад, що складаються тільки з кокосової плити товщиною 12 і більше сантиметрів, так і дуже м'якими і комфортними, що складаються з пінополіуретану низької щільності, або латексу. Часто зустрічаються моделі, що поєднують у собі обидві перелічені групи наповнювачів. Матраци цієї групи практичні та довговічні, специфіка їхньої будови дозволяє використовувати їх з максимальною ефективністю! Наприклад, матраци, що складаються з латексу – латексні матраци, активно використовуються в ортопедичних основах з механізмами трансформації. Жорсткі матраци з наповненням з кокосової койри - кокосові матраци ідеально підходять для використання в дитячих ліжечках. Матраци без пружинного блоку ідеально підходять для людей з різними вимогами. Ортопедичні властивості безпружинних матраців, як правило, високі та співставні, а найчастіше і перевершують у цьому матраци з незалежним пружинним блоком. Безпружинний матрац - це чудовий вибір для тих, кому потрібні жорсткі ортопедичні матраци або жорсткіші з більш м'яким верхнім шаром. Правда врахуйте, що жорсткий матрац не дуже добре підходить людям похилого віку. По-друге, безпружинний матрац із натуральних матеріалів не замінний для тих, хто особливо болісно реагує на статичну електрику. Вплив зовнішніх магнітних та електричних полів, якими оточила нас цивілізація, і як наслідок накопичення статичної електрики – одна з причин швидкої стомлюваності, серцебиття, коливань артеріального тиску, відчуттів перебоїв у ділянці серця, головного болю і як результат – поганого сну. Постійна дія статичної електрики на організм може призвести до порушення ритму серця. Тому для людей з подібними проблемами рекомендується матрац на основі натурального латексу або койри, які не накопичують статичної електрики, на відміну від синтетичних та металевих матеріалів. Види безпружинного матраца: латексний, кокосовий, пінополіуретановий та ін.

 • Pocket Spring

  Пружинний блок "Pocket Spring" (Незалежні пружини) - це основа якісних ортопедичних пружинних матраців. Виготовляються пружини з тих самих матеріалів, що й пружини блоку "Боннель", але їх діаметр від 2 до 6 см, кількість витків сягає 8, а кількість пружин на квадратний метр - від 250 до 1200.

  Натисніть тут, щоб прочитати весь текст!
  Як правило, такі пружини мають бочкоподібну форму. Основна перевага даного блоку - кожна пружина знаходиться в окремому чохол з спанбонда, а не жорстко з'єднана з сусідньою. Це виключає коливання конструкції, і завдяки впливу кожної пружинки на тіло навантаження розподіляється по всій площі рівномірно, що забезпечує "індивідуальний підхід" до різних ділянок людського тіла, надаючи всьому пружинному матрацу особливо виражені ортопедичні властивості. Двоспальні моделі таких матраців примітні тим, що відмінно підходять для людей навіть із великою різницею у вазі.
 • Multipocket

  Пружинний блок "Multipocket" -одного з різновидів пружинного блоку «Pocket Spring» є Пружинний блок "Multipocket", діаметр пружини 2...4 см.

  Натисніть тут, щоб прочитати весь текст!
  Щільність блоку 500-1200 пружин на 1 м2. Іноді такий пружинний блок називають "анатомічними". Пружини малого діаметра більш точно "відпрацьовують" контур тіла, в результаті Ви отримуєте точкову підтримку, здоровий сон і гарний настрій після пробудження. Щільність блоку 500-1200 пружин на 1 м2. Іноді такий пружинний блок називають "анатомічними". Пружини малого діаметра точніше "відпрацьовують" контур тіла, в результаті Ви отримуєте точкову підтримку, здоровий сон та гарний настрій після пробудження.
 • Бонель

  Пружинний блок Бонель - це «недорогий блок», складається з 4-х або 5-ти виткових двоконусних пружин, які встановлюються в один ряд і з'єднуються із сусідніми рядами спіралями зверху та знизу.

  Натисніть тут, щоб прочитати весь текст!
  Такий пружинний блок називається так само блоком безперервного плетіння або залежними пружинами. Товщина дроту може бути від 1,2 до 2,2 мм, вони виготовляються із загартованої високовуглецевої сталі та з'єднуються між собою більш тонким дротом. Самі пружини мають двоконусну форму, їх діаметр варіюється від 6 до 10 см, кількість самих пружин становить від 100 до 150 штук на квадратний метр. властивості таких матраців невисокі.
 • Топер

  Топпери – тонкі матраци чи наматрацники

  Якщо Вам не подобається жорсткість вашого матраца, чи диван виявився не таким зручним, чи заважають комфортно спати стики або згодом диван чи матрац трохи деформувався? Не біда! Купуйте матрац для дивана (топпер) для вирішення цих проблем - це найпростіше і найдешевше, а значить і найкраще вирішення проблеми.

  Натисніть тут, щоб прочитати весь текст!
  Топпери (наматрацники) - це тонкі матраци, за допомогою яких зміна властивостей та підвищення комфорту поверхні для сну стає надзвичайно легкою справою. Різні топери (наматрацники) можуть робити вашу ліжко м'якшою, якщо зроблені з латексу, пінополіуретану, меморі (при необхідності легко згортається і забираються вбік) або жорсткою, якщо всередині кокос.

  Топпер (тонкий матрац – наматрацник) буде ідеальним рішенням і в тому випадку, коли ви спите на розкладному дивані, що не забезпечує ідеально рівної поверхні. Вибравши товстий наматрацник - топпер, можна зробити значно комфортнішим для сну будь-який навіть незручний диван.

  Чохол топпера зазвичай виготовляють з нековзним покриттям. Висота може змінюватися від 3 см до 8 см залежно від Ваших побажань, щоб створити додатковий комфорт спальному місцю.

 • Футон

  ФУТОНИ - супертонкі матраци (також топери або топери) - матраци універсального застосування, які обов'язково повинні бути присутніми в кожному будинку, т.к. кількість варіантів їх застосування просто безмежна.

  Натисніть тут, щоб прочитати весь текст!
  Використання Футон дозволяє легко змінювати жорсткість і сезон ваших матраців, або займатися фітнесом, або - просто відпочивати біля каміна. Випробовані століттями зручність та практичність супертонких матраців ФУТОНІВ привносять нові фарби та нові рішення в нашу сучасність; ці матраци - найлегші та мобільні. Футон - традиційний японський безпружинний матрац невеликої висоти, зручний у використанні, має невелику вагу, не схильний до деформації, добре зберігає свою первісну форму. ФУТОНИ - можуть робити ваше ліжко більш м'яким, якщо зроблені з латексу, пінополіуретану, меморі (при необхідності легко згортається і забираються вбік) або жорсткою, якщо всередині кокос. щоб створити додатковий комфорт спальному місцю. Виготовляють футони від 3 до 8 см, згідно Ваших побажань.
 • Smart Spring Multizone

  Пружинный блок Smart Spring - инновационная разработка лаборатории компании MatroLuxe. Специальная форма пружины предназначена для "улавливания" и равномерного распределения веса.

  Пружина Smart Spring обладает сбалансированной силой противодействия, что позволяет добиться максимального ортопедического эффекта. Каждая из пружин распределяет нагрузку в автономном режиме и лишь при необходимости передает часть нагрузки рядом стоящей пружине. Таким образом "поддержка" тела во время сна происходит зонально, что подобно ощущению невесомости. Двуспальные модели такого матраса особенно подойдут для сна людям с большой разницей в весе.

  • Multizone - система пружин с 7 независимыми поперечными зонами поддержки. Была разработана с учетом анатомических особенностей человека - усиление шейной и поясничной зоны и разгрузки зоны ног. Каждая из зон пружинного блока отвечает за один из участков тела человека:

  - MediumZone (средняя жесткость) - область головы, шейного отдела, область ступней;

  - SoftZone (пониженная жесткость) - область плеч, коленей, голени;

  - HardZone (усиленная жесткость) и ExtraZone (максимальная жесткость) - область поясничнего отдела позвоночника и область бедер

  Такое поперечное зонирование достигается за счет комбинирования пружин различной жесткости. Это стало возможным за счет использования пружин метала разной толщиной и упругостью.

 • Roll Innovation

  ОРТОПЕДИЧЕСКИЕ МАТРАСЫ БЕСПРУЖИННЫЕ ВАКУУМИРОВАННЫЕ.
  Серия матрацев Roll Innovation - это пять моделей беспружинных матрацев в вакуумной упаковке скрученных в рулон (скрутка).

  Такая упаковка матрацев облегчает их транспортировку, по своему качеству и комфорту скрученные матрацы не уступают матрацам в стандартной упаковке. Матрац-скрутка поместиться в легковой автомобиль, в случае необходимости его просто перенести и в руках, благодаря удобным транспортировочным ручкам.
  В серии Roll Innovation представлены беспружинные матрацы средней степени жесткости из моноблока дышащей пены Foam, в сочетании со слоями латекса, кокосовой койры и пены Memo.
  Матрацы обладают ортопедическими и анатомическими свойствами и соответствуют стандартам качества продукции ТМ come-for.
 • IQ Spring

  Пружинный блок IQ Spring

  Инновационная пружина IQ Spring – это «умная пружина», которая действует гибко и эффективно, подстраиваясь под изменение нагрузки, обеспечивая изначальную мягкость и последующей за ней оптимальную поддержку.

  Все преимущества пружины IQ Spring достигаются благодаря специально разработанной форме: пружина имеет широкое основание и узкую «талию», которая позволяет осуществлять более функциональную поддержку позвоночника. Таким образом, водной пружине сконцентрировано сразу несколько уровней жесткости, а значит универсальный комфорт практически для любого человека. Три основных преимущества пружин IQ Spring:
  • неограниченный вес;
  • максимальный срок эксплуатации;
  • абсолютный комфорт;
 • Duplex Spring System

  Duplex Spring System - Инновационный двухуровневый пружинный блок – последняя разработка американских ученых в области товаров для сна.

  Первый блок оказывает оптимальную ортопедическую поддержку, соответствующую особенностям строения человеческого тела. Второй блок служит в качестве основы и амортизации при движениях на матрасе. Пружинная система такого типа абсолютно бесшумна, обладает высокими ортопедическими характеристиками, а также делает матрас устойчивым к высоким нагрузкам.
 • Ergonomic Spring System

  Ergonomic Spring System - эксклюзивная система комфортности. Матрас с таким пружинным блоком обладает свойством идеально повторять контуры тела, что делает его максимально анатомическим.

 • Pocket Spring Sky 7

  Ключевая деталь нового пружинного блока – усовершенствованная пружина SKY 7.

  Ее высота составляет 18 сантиметров. Это достигается за счет увеличения количества витков и длины проволоки.

  Рабочая амплитуда пружины SKY 7 увеличена в 2 раза, поэтому матрас еще лучше подстраивается под контуры тела человека и усиливает анатомический эффект.

  При выдающемся уровне комфорта, пружины SKY 7 выдерживают более высокое давление, что обеспечивает отличную поддержку позвоночника и долговечность матраса.

На странице
Показывать 1 - 27 из 895 предметов
Показывать 1 - 27 из 895 предметов
Матраци

Купити матрац недорого в інтернет-магазині meblimix.com.ua

Повноцінний відпочинок потрібен кожній людині для забезпечення її нормальної життєдіяльності. Це основна потреба людського організму, від якої залежить самопочуття та психічна рівновага. Інтернет-магазин Meblimix пропонує своїм покупцям високоякісні матраци у Києві недорого, які подарують вам міцний сон та гарний настрій.

Наприкінці дня мозок людини переповнений гігабайтами будь-якої інформації. Щоб усунути фізичну та психічну напругу, людині потрібно повноцінно відпочити. І саме гідний матрац принесе максимальну зручність та спокій, дозволить організму відновитися.

Матраци по кращій вартості у Києві

Купити матрац в інтернет-магазині Meblimix означає подарувати собі здоров'я. Адже саме у нічний час доби відбувається нормалізація діяльності всіх органів та відновлення сил. Сьогодні сучасні виробники матраців не перестають дивувати, створюючи «інтелектуальні» вироби. Їхня особлива технологія пам'яті дає можливість створення оптимальних умов для відпочинку хребта.

Підбираючи якісний матрац, ціна якого вас повністю влаштує, необхідно керуватися власними уподобаннями. Адже ні для кого не секрет, що якість відпочинку впливає на рівень працездатності, запаси енергії та відмінного настрою будь-якої людини. Дбаючи про вас, ми пропонуємо широкий асортимент матраців за найвигіднішими цінами.

Де купити ортопедичний матрац (Київ)?

Ортопедичні матраци – це вироби, які максимально ефективно підлаштовуються під людське тіло, відрізняються численними достоїнствами, є практичними та корисними для хребетного стовпа, комфортабельні, екологічні та гіпоалергенні. Такі вироби зводять до нуля перекоси в період сну і дозволяють максимально розслабити м'язи, сприяючи таким чином повноцінний здоровий сон.

Хребет людини – це основа його опорно-рухової системи, що потребує певного догляду та міцного сну. Виходячи з цього, купити ортопедичний матрац в інтернет-магазині Meblimix необхідно з урахуванням індивідуальних анатомічних особливостей будівлі хребта. Особлива конструкція таких виробів забезпечує рівномірне навантаження по всьому тілу та повноцінний відпочинок, який усуває напругу в суглобах та втому в області спини.