На данный момент таких товаров нет.
Як правильно підібрати матрац :
МатрАЦ необхідно підбирати ґрунтуючись на індивідуальних параметрах людини. Алгоритм підбору розроблено на підставі проведеного спільно з лікарями-ортопедами дослідження.
Основні параметри підбору матраца:
• Вік людини.
• Вага-навантаження (при виборі двоспального матраца вага розраховується з розрахунку на одне спальне місце).
• Наявність больових відчуттів у ділянці хребта та шиї.
• Індивідуальні побажання щодо комфорту та наповненням матраца.
Вік людини.
В ідеалі саме з цього параметра починається вибір ортопедичного матраца. Від цього чинника залежить вибір анатомічності та жорсткості матраца. Чим старша людина (хребет), тим м'якше має бути матрац, що молодший - тим жорсткіший матрац.
До 15-25 років організм людини знаходиться у фазі швидкого формування росту, для досягнення анатомічно правильної будови хребет і м'язи потребують жорсткої фіксації. Цього можна досягти, перебуваючи виключно горизонтально лежачи. Тільки жорсткий або середній жорсткості матрац забезпечує таке становище.
У віці від 25 до 47 років організм людини функціонує без фізіологічно суттєвих змін, оскільки досягнуто певного рівня розвитку. Вибір матраца в цей період ґрунтується на фізичному стані організму в цілому та способу життя людини зокрема. Тому в цей період життя підходять усі види жорсткості ортопедичних матраців, вибір ґрунтується лише на особистих уподобаннях.
Люди віком від 47-50 років і старші потребують особливих комфортних умов для сну. Їм слід вибирати матрац з високим ступенем анатомічності і зменшеною жорсткістю тосте - м'який.
Ці параметри матраца відповідають за розподіл підтримки окремих частин тіла та відділів хребта, а також за вплив на кровоносну та дихальну систему під час сну.
Вес покупателя.
Для людей вагою від 40 до 60 кг. з усіх, відповідних за критерієм віку та жорсткості матраців, слід вибирати самий м'який.
При виборі матраца для окремо сплячої людини вагою від 60 до 90 кг. (тобто середня норма) параметр ваги не є важливим.
Для людей вагою більше 90 кг. вибір слід зробити на користь найбільш жорсткоі з підходячих по віку моделей.
Не слід забувати, що кожен матрац в силу своєї конструкції має обмеження максимально допустимої ваги на одне спальне місце.
Наявність больових відчуттів у ділянці хребта та шиї.
При наявності будь-яких больових відчуттів або захворювань в області хребта та шиї ключову роль відіграє рекомендація лікаря, а також жорсткість матраца. При періодичних болях і неприємних відчуттях в області хребта та шиї з можливих варіантів, що підходять за вагою та віком, слід обирати найбільш жорсткий матрац. У випадку, коли фізичне здоров'я дозволяє спати на матраці зниженої жорсткості (м'якому), але у нього трапляються періодичні болючі загострення в області спини і шиї, слід вибрати матрац двосторонньої жорсткості. Більшу частину часу спати на стороні, що підходить за основними параметрами, а на період загострення використовувати другу - більш жорстку сторону. При хронічних захворюваннях, в період після операцій і травм матрац підбирається з урахуванням рекомендацій лікаря.
Індивідуальні побажання щодо рівня комфорту.
Рівень комфорту залежить лише від індивідуальних побажань покупця матраца. Цей критерій є важливим, але не є головним при виборі матраца. Цей параметр вибору матраца може дуже впливати на ціну.
P.S. Пам'ятайте - обраний Вами матрац має бути комфортним та приємним!
© 2014-2022 Meblimix.com.ua.