Категории

Производители

На данный момент таких товаров нет.

Рассылка

Правила експлуатації корпусних меблів

Шановні покупці, для продовження терміну служби Ваших меблів дотримуйтесь будь ласка даних правил та порад:

1. Корпусні меблі повинні використовуватися відповідно до її функціонального призначення.

2. Рекомендована температура повітря в приміщенні + 18-25 ° С, а відносна вологість близько 50-70%.

3. Не слід встановлювати корпусні меблі ближче ніж на 1 метр від джерел тепла та опалювальних приладів. Також слід уникати впливу прямих сонячних променів на меблі.

4. Складання меблів потрібно проводити відповідно до схем зборки. Для збирання складних виробів слід залучати кваліфікованих спеціалістів.

5. При експлуатації меблів не потрібно застосовувати надмірних зусиль для відкриття дверей та висувних ящиків. Їх правильна робота здійснюється регулюванням петель або мастилом направляючих рейок.

7. Намагатися не допускати механічних пошкоджень поверхні меблів та її конструктивних елементів.

8. Транспортувати меблі потрібно лише у розібраному вигляді.

9. Щоб запобігти розсиханню дерев'яних поверхонь меблів, бажано мати у приміщенні джерела вологи, наприклад, акваріум.

10. Речі слід розташовувати всередині шаф та пеналів таким чином, щоб навантаження рівномірно розподілилося по всій поверхні та забезпечило необхідну рівновагу. Речі на полицях слідують за таким принципом: найважчі розташовуються ближче до краю, а легені ближче до центру. Високі елементи меблів (шафи, пенали тощо) бажано навантажувати більше у нижніх секціях для кращої стійкості цих елементів. При використанні корпусних меблів протипоказано статичне вертикальне навантаження на днища ящиків більше 5 кг, на полиці пеналів, стелажів та шаф більше 10 кг.

При догляді за декоративним та робочим покриттями слід застосовувати тільки призначені для цього засоби для чищення та полірування. Пропонуємо до Вашої уваги деякі приклади:

Ламіновані поверхні корпусних меблів

Такі меблі не потребують особливого догляду. Ламінована ДСП є вологостійким матеріалом, тому потрібно тільки протирати її вологою тканиною, при цьому слід стежити, щоб волога не потрапила в стики меблів, які не захищені полімерним покриттям. Окрім загальних умов догляду, можливе використання поліролей для пластиків.

 Дерев'яні поверхні корпусних меблів (також покриті натуральним шпоном)

Не забувайте, що дерев'яні поверхні з часом можуть змінити свій зовнішній вигляд не тільки від кліматичних властивостей та умов навколишнього середовища, а й від того, як їх доглядав власник. Для чищення рекомендується застосовувати м'яку тканину або замшу, змочену та добре вичавлену перед застосуванням. Після чищення ретельно протирайте сухою тканиною змочені ділянки.

Корпусні меблі зі скляними поверхнями

Насамперед, потрібно пам'ятати, що скляні поверхні крихкі і можуть розбитися від удару. Для чищення таких поверхонь використовуйте спеціальні засоби для скляних виробів. Не використовуйте абразивні засоби для чищення.

Корисна профілактика

Через деякий час експлуатації меблів у деяких механічних частин (петлі, замки тощо) можуть з'явитися скрипи, ускладнено відкриття дверей або висування ящиків тощо. Їх якісна робота забезпечується своєчасним регулюванням петель, або мастилом направляючих рейок. Різьбові з'єднання необхідно періодично підтягувати.